Oferta dodatkowa

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że pobyt tutaj będzie dla Ciebie idealną ucieczką od codzienności i doskonałym miejscem wypoczynku. W jaki sposób możemy jeszcze uprzyjemnić Ci te chwile? Poznaj zakres wszystkich dostępnych usług.

Oferta dodatkowa

Prywatny kucharz

Przez żołądek do serca? Wiemy, że ten najprostszy przepis jest też tym najbardziej skutecznym. Lokalne przysmaki i fachowa dłoń szefa kuchni pracującego w najlepszych restauracjach w Polsce to idealne połączenie, aby prócz wzroku, nacieszyć także podniebienie.

Cena od: cena ustalana indywidualnie

Sposób rezerwacji: Dodaj opcję w formularzu rezerwacyjnym. Skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów. Opłaty za dodatkową usługę dokonasz na miejscu gotówką lub za pomocą karty płatniczej.

Oferta dodatkowa

Zakupy spożywcze

Pragniesz poznać lokalne akcenty kulinarne? A może nie chcesz tracić czasu w kolejkach?  Wyręczymy Cię w zakupach produktów spożywczych, napojów oraz produktów na grilla według Twoich preferencji żywieniowych.

Cena od: +15% od ceny sklepowej

Sposób rezerwacji: Dodaj listę zakupów w formularzu rezerwacyjnym. Skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów. Opłata za zakupy do 500 złotych uiszczana jest na miejscu za pomocą gotówki lub karty płatniczej. Zakupy powyżej 500 złotych opłacane są przez gości z góry, przed przyjazdem.

Oferta dodatkowa

Ładowarka do samochodu

Wyciszenie się od miejskiego zgiełku jest istotne, podobnie jak poznawanie lokalnych, naturalnych atrakcji w trybie eko. Dlatego na terenie obiektu do Twojej dyspozycji znajduje się ładowarka do aut elektrycznych.

Cena od: nielimitowane użycie przy pobycie +6 nocy